Destination - oblečenie pre Vaše deti 0
Destination - oblečenie pre Vaše deti

 

Prečo nakupovať u nás

 Destination - oblečenie pre Vaše deti vznikol v roku 2018. Od svojho vzniku nadviazal spoluprácu so španielskou značkou Mayoral a s britskou značkou Santoro a s českou značkou Pidi Lidi. V našej kamennej predajni nachádzajúcej sa v meste Zvolen nájdete oblečenie pre Vaše deti od Mini až po Juniorov a rôzne doplnky od značky Santoro (kabelky, peňaženky, školské batohy a školské potreby). Sme jediným obchodom na strednom Slovensku, ktorý ponúka takýto široký sortiment oblečenia a doplnkov. Jedinčnosťou sa vyznačuje aj predávané oblečenie. Neustále dopĺňame nové modely z kolekcií čím zabezpečujeme jedinčenosť a rozmanitosť predávaných produktov. V roku 2019 sa podarilo nadviazať spoluprácu s francúzskou značkou DIM (spodné prádlo a pyžamá). V roku 2020 sme nadviazali spoluprácu s lokálnou značkou Genting LP. Spojením týchto značiek ponúkame v meste Zvolen a v širokom okolí jedinečné a štýlové oblečenie. 

Oblečenie pre Vaše deti od značky Mayoral od veľkosti Mini až po Juniorov. Firma Mayoral vznikla v roku 1941 a po krátkej dobe sa z nej stala luxusná španielská značka, ktorá sa venuje výrobe kvalitného detského oblečenia. Pri výrobe používa zásadne len tie najkvalitnejšie testované a zdravotne nezávadné materiály. Modely od tejto značky sú nepriehliadnuteľné a zároveň nadčasové. Famózne farebné kombinácie zaručia, že Vaše deti budú neprehliadnuteľné. Mayoral ponúkame v dvoch kolekciách Jar - Leto, Jesen - Zima. Živé farebné palety, štýlový dizajn, kvalitné, zdravotne nezávadné materiály zaistujú oblečeniu energický šmrnc a pohodlie pre zákazníka.

Oblčenie pre Vaše deti od značky Genting LP od Mini až po Juniorov. Značka Genting LP je lokálna značka z nášho krásneho mesta Zvolen, ktorá sa zameriava na cielovú skupinu teeanageri.Teenageri sú základnou skupinou štýlovej street módy. Neplatia v nej žiadne striktné pravidlá, je nepredvídateľná, zaujímavá a pestrá, neustále sa rozvíjajúca a odvážna. Genting je štýlovým prejavom módnej vášne, ktorá je stručná, expresívna a pohodlná. Oblečenie značky GENTING je vyrobené z kvalitných úpletov a teplákovín vyššej gramáže. Modely značky GENTING dokonale odrážajú nálady teenagerov.

Doplnky od značky SANTORO LONDON sa vyznačujú farebnosťou a jedinečnosťou. Zaujímavosťou tejto značky je to, že táto značka nikdy neopakuje svoje kolekcie.

 

Garantujeteme:

1. Všetky modely skladom.

2. Garancia expedovania tovaru do 24 hodín.

3. Jedinečné modely pravidelne dopĺňané počas celého roka.

4. Garancia vrátenia peňazí v prípade vrátenia objednávky v rámci 14 dní do 7 kalendárnych dní na Váš účet vo formáte IBAN.

5. Pri objednávke nad 50 € doprava zdarma.

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 50 EUR
Podpora
0917 550 318
Kamenný obchod
Hviezdoslava 34, Zvolen
Kvalita
kvalitné produkty